25.12.2022, 16:05
Cześć, ja akurat jestem w trakcie budowy domku letniskowego. Postawiłam w całości na drewno i nie żałuję. Przepięknie się domek prezentuję. Długo szukałam odpowiedniego materiału i w końcu po dokładnym wywiadzie postawiłam na https://jazdzewski.com.pl/tartak/ Później wstawię zdjęcia jak wrócę od rodziny
Polecam i życzę Wesołych Świąt
Polecam i życzę Wesołych Świąt
