20.12.2022, 01:52
Kwestia tego, czego konkretnie oczekujecie. Ja uważam, że faktycznie warto otworzyć się na zbieranie deszczówki, bo niesie to za sobą wymierne korzyści. Na stronie https://gizozbiorniki.pl/ czytałem więcej na ten temat. Ktoś z Was ma może u siebie na działce systemy zbierające wodę deszczową?
