12.12.2022, 23:27
W obecnych czasach mobilność to dla wielu ludzi priorytet a więc dysponowanie autem to już nie luksus a konieczność. Samochody niestety drożeją. Da się na szczęście pozyskać pojazd nie posiadając wielkich oszczędności, np. w leasingu. Czytałem na stronie https://motofakty.pl/zalety-leasingowani...4-16993039 , że warunki dzierżawy stają się coraz bardziej przyjazne klientom, zwłaszcza biznesowym. Nie dość, że nie jest wymagany wkład własny, to w ratach można spłacać jedynie szacowaną utratę wartości pojazdu.
