05.12.2022, 16:03
Ogólnie wentylacja ma ogromne znaczenie w domu i dlatego warto zastanowić się przede wszystkim nad wykorzystaniem rekuperacji, czyli wentylacji z odzyskiem ciepła. Natomiast jeżeli chcielibyście mieć także swój kominek to zerknij tutaj https://remont.biz.pl/wentylacja-mechani...kuperacja/ gdzie dowiesz się więcej, czy w takim przypadku jest możliwość jej wykorzystania. Pozdrawiam serdecznie i życzę samych dobrych decyzji podczas budowy wymarzonego domu.
