27.10.2022, 09:52
My na wiosnę ocieplaliśmy dom i zastanawialiśmy się co do ocieplenia wybrać - bo opcji jest sporo. W końcu zdecydowalismy się na płyty styropianowe z wprasowanym klinkierem. Świetna sprawa, bo robiąc ocieplenie od razu robi się także elewację, a klinkier to świetny wybór jeśli chodzi o fasadę domu. Producentem tych płyt jest firma Styromat - https://www.styromat.com.pl/. Płyty bardzo łatwo się montuje, szybko i bez specjalistycznych narzędzi i bez mokrych prac. Stanowią dobrą izolację termiczną, dzięki specjalnym łączeniom nie powstają mostki termiczne.
