Hej, słyszeliście natomiast o tym, że kierownictwo sap zawiesiło wsparcie sap w Rosji ze względu na inwazję na Ukrainę? Sama niedawno się o tym dowiedziałam z tego artykułu https://itwiz.pl/czy-microsoft-i-sap-pod...w-z-rosji/ . Jeśli jesteście zainteresowani tym tematem, to polecam.
Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!
|
Oprogramowanie dla firm
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości
