24.06.2019, 17:25
Ja podziwiam wszystkich, którzy zdecydowali się na rozpoczęcie budowy. Jakiś czas myśleliśmy o tym, ale dość szybko nam przeszło. To jest tyle załatwiania, pozwoleń, szukanie ekip od tego, tamtego...jak dla mnie dramat! Dlatego my zdecydowaliśmy się na zakup mieszkania. O wiele prościej i - szybciej. Co prawda i tu trzeba trochę się dowiedzieć, popytać, poszukać, ale to i tak bez porównania jeśli chodzi o budowę domu. Dewelopera znaleźliśmy słuchając opinii znajomych, potem przeglądnęliśmy oferty mieszkań, które zostały jeszcze do zakupy z wykonanych realizacji oraz te, które są jeszcze w trakcie budowy i zdecydowaliśmy się trochę poczekać i kupić https://www.superkrak.com.pl/wyszukiwark...ada-etap-3. Dlaczego akurat tam? Bo odpowiada nam lokalizacja. Uwielbiamy kino, które - będziemy mieć pod ręką. Do tego park wodny, doskonała komunikacja mpk w okolicy, przedszkole nieopodal i nasz praca "tuż za rogiem". I sklepy w pobliżu. Zarówno mniejsze, jak i duże, gdzie można kupić dosłownie wszystko, bez konieczności biegania po całym mieście.
