20.07.2022, 09:34
Kilka dni temu zalałam laptopa. Laptop zgasł i nie dało się go ponownie włączyć. Przeraziłam się nie na żarty! Na następny dzień zaniosłam go do Enter-serwis. Pan z obsługi uspokoił mnie słowami, że zrobią wszystko, co w ich mocy, aby naprawić laptopa tak szybko jak to tylko możliwe. Minęło kilka dni, a laptop jest gotowy do odbioru. Polecam serdecznie! Bardzo szybka obsługa!
