14.07.2022, 22:32
My na balkonie mamy zielone rośliny doniczkowe. Mi osobiście takie podobają się najbardziej. Żona natomiast uwielbia kwitnące kwiaty ale jak to się mówi nie ma do nich ręki dlatego kupuje zwykle cięte. Uznawszy, że i one potrzebują odpowiedniej oprawy postanowiłem zrobić małżonce niespodziankę. Korzystając z oferty https://www.indelo.pl/wazony-szklane-cat-143 chciałbym zamówić kilka eleganckich wazonów. Powiedzcie mi proszę czy lepiej postawić na klasykę czy też kolorowe szkło albo finezyjne kształty?
