04.07.2022, 23:32
a czy ktoś z was ma w swoim ogrodzenie jakiś zbiornik wody na wodę do podlewania, zastanawiam się właśnie nad kupnem takiego zbiornika dla siebie, uważam że może to być bardzo przydatna rzecz, a takie zbiorniki nie są w sumie aż takie drogie, możecie sobie poszukać ich na stronie https://www.tuolawa.pl/wiadomosci/24426,...isnieniowy
