20.06.2022, 21:20
W ramach odszkodowania, z OC sprawcy należało mi się auto zastępcze! I tak oto, po zapoznaniu z ofertą https://www.meritum.bielsko.pl/oferta/sa...-zastepcze udało się o to zadbać. Jakość całkowicie spełniła moje oczekiwania a do tego miałem, jak się poruszać się na czas naprawy mojego pojazdu. Opłacalny ruch, zadanie Meritum polegało na udowodnieniu, iż sprawca jest mi winny auto zastępcze.
