08.06.2019, 17:34
Mając mieszkanie można nawet na tym zarobić, bądź zoptymalizować niektóre koszta związane z opłatami. Jak? Można tutaj https://www.kaliszak.pl/nieruchomosci-ka...ajme-komus wystawić ogłoszenie wynajmowania takiego mieszkania. Warto nad tym pomyśleć.
