30.05.2022, 19:19
nie lubie graciarni wiec nie zapycham domu swieczkami obrazami itd. przestrzen sama w sobie jest ciekawa, mam ladne wykonczenia na scianach, gniazdka z legranda https://osprzet-sklep.pl/legrand-c-209.html i ladne oswietlenie. to wystarcza
