13.05.2022, 12:50
(04.04.2022, 13:09)hanika napisał(a): A myśleliście już o robotach przemysłowych ? Jeśli nie, to myślę, że warto zgłębić ten temat. Takie rozwiązania są nie tylko praktyczne, ale również bardzo funkcjonalne. Można w ten sposób znacznie ułatwić i usprawnić pracę.Też zatrzymałabym się na chwilę i pochyliła nad tą kwestią. Warto to, co możliwe, zautomatyzować. Firma Riex (którą naprawdę polecam!) zajmuje się m.in. właśnie programowanie robotów kuka

