30.04.2022, 06:57
Jak budowa dom, to także jego ocieplenie - to ważna sprawa, bo od dobrze dobranego i wykonanego ocieplenia zależą potem w dużej mierze rachunki. My zdecydowaliśmy się ocieplić dom płytami styropianowymi z wprasowanym klinkierem, których producentem jest polska firma Styromat - https://www.styromat.com.pl/. Ponieważ płyty mają wprasowany klinkier od razu z ociepleniem jest zrobiona elewacja, a to oszczędność czasu i pieniędzy. Poza tym wszelkie prace montażowe można wykonać bez względu na pogodę - bo jest to tzw. montaż na sucho - bez zapraw, kleju itp.
