29.04.2022, 09:30
Cześć, właśnie jestem w trakcie budowy domu i zastanawiam się nad system dostarczania wody do domu. Czy wykorzystanie zbiornika ciśnieniowego to jest dobre rozwiązanie? Patrzyłem na ofertę na tej stronie https://www.debica24.eu/wiadomosci/11865...we.7.html][/url], czy warto skorzystać z ich usług?
