23.04.2022, 22:13
Ja mam mieszkanie po babci... Konieczny byl remont ale ze wzgledu na wilgoc trzeba bylo osuszyc lokum. Poczytalam https://www.osuszanie-slim-pol.pl/wynaje...ie-oplaca/ wynajelam sprzet i poszlo
Taniej niz zakup sprzetu
Taniej niz zakup sprzetu

