30.03.2022, 10:38
Czy wiedzieliście, że święto dziękczynienia, to najważniejsze i najbardziej rodzinne święto w roku, które obchodzone jest w Stanach Zjednoczonych. Co roku, w czwarty czwartek listopada, miliony Amerykanów, gotowych jest udać się w wielogodzinną podróż na drugi koniec kraju, by zjeść faszerowanego indyka z rodziną, podziękować za udany rok i spędzić z najbliższymi cały długi weekend. Dla mnie to niesamowite jak amerykanie w tym dniu potrafią się ze sobą jednoczyć. Jeśli interesuje was ten temat, to tutaj można znaleźć więcej informacji https://estavisa.pl/swieto-dziekczynieni...ym-polega/ .
