28.03.2022, 10:59
Czy ja wiem? Ja bym powiedziała, że sypialnia to najłatwiejsze właśnie do urządzenia, bo nie wymaga wielu mebli. Tu najważniejsze jest owszem łózko i wystarczy dodać tylko szafki nocne, a także komodę i ewentualnie szafę. Nie wiem ale takie jest moje zdanie ale warto pochylić się również nad dodatkami, które uatrakcyjnią nam wnętrze. Ja postawiłam na ramki ze zdjęciami, kwiaty i kupię jeszcze w scandicsofa.pl kilka poduszek. Mają naprawdę świetne, a welur idealnie będzie nam pasował do materiału obiciowego łóżka.
