11.02.2022, 13:04
(21.09.2021, 17:47)kontroler napisał(a): Zrobiło się tak zimno w domu. Kilka chłodniejszych dni i zaczęłam marznąć. Zanim ruszymy z okresem grzewczym może jeszcze potrwać. Pomyślałam by kupić koc polarowy a przy okazji i narzutę na łóżko. Koc sprawi, że wieczory staną się przyjemniejsze, nigdy nie lubiłam tego przejściowego okresu.
Bardzo dobry pomysł. W większych domach często nawet w okresie wiosennym jest dość chłodno. Narzuty na kanapę, a w zimie nawet i grube koce, to podstawa wyposażenia salonu. W końcu wieczorami lubimy całą rodziną wspólnie poleżeć i pooglądać film, prawda?
