08.05.2019, 11:43
Hejoooo, chodzę do Liceum dla dorosłych imienia Marka Twaina . Przyznam , że przez problemy zdrowotne trochę zarwałam moja edukację, ale teraz wychodzę na prostą. Nie jest łatwo, bo zostałam ze wszystkim zupełnie sama. Jednak udało mi się połączyć pracę z edukacją, znalazłam pracę tymczasową przez https://grupaprogres.pl/praca-tymczasowa/ . jestem bardzo zadowolona, uczę się i jednocześnie pracuję. Aktualnie zdaję maturę i planuję pójść na studia. Praca Tymczasowa , pozwala mi być mobilną , a to sobie dalej cenię.
