02.02.2022, 00:01
Ja mam same kundelki, większość to przybłędy i nie wyobrażam sobie żeby z tego powodu traktować je gorzej, nie dbać o nie tak jak należy. Ja dokładam wszelkich starań by miały u mnie jak najlepiej. A co do pasożytów, jeśli nie wiecie jak sobie z nimi poradzić to odsyłam na stronę https://stoppasozytom.pl/ . Moim zdaniem można tam znaleźć wszystkie informacje jak chronić przed nimi psa czy kota.
