07.05.2019, 19:43
U mnie właśnie też budowa ruszyła pełną parą. Mam fundamenty, teraz niedługo będą stawiać mi ściany. Naprawdę to świetna sprawa budować swój własny domek. Międzyczasie chce postawić garaż. Myślę czy nie postawić na blaszaki producent tanio ma zawsze najtaniej, prawda? Co sądzicie w ogóle na temat takiego rozwiązania?
