28.01.2022, 15:43
A czy ktoś z was może się zdecydował na kupno zbiornika na wodę deszczową ? Rozważam zakup czegoś takiego.. Przeglądałam sobie trochę oferty w internecie i rzuciło mi się w oczy to https://www.sklep-instalgrunt.pl/zbiorni...zowka.html . Bardzo solidnie wykonany dwukomorowy zbiornik, dzieki któremu można zbierać, magazynować wodę deszczową a potem ją użytkować na dowolny sposób. Wydaje mi się, że jest to bardzo fajny sposób na zaoszczędzenie jakichś pieniążków
