06.05.2019, 14:19
Moim zdaniem siatka się po prostu źle prezentuje i kojarzy nam się z PRL. Ogrodzenie powinno być lekkie ale najlepiej wykonane z drewna, aby wpisywało się w krajobraz całego ogrodu. Na stronie https://ogrodolandia.pl/panel-pelny-drewniany-alaska znajdziecie świetne panele drewniane. Uważam, że jest to bardzo ciekawa opcja jeśli chodzi o ustawienie oryginalnego ogrodzenia.
