17.01.2022, 02:37
Jeśli chodzi o ogrodzenia to jak dla mnie najlepsza jest klasyka, czyli ogrodzenie metalowe, są solidne i długo dobrze wyglądają. W Warszawie w zakresie ogrodzenia metalowego sprawdzi wam się firma Gałecki, mają bardzo dobrą ofertę, porządnej jakości bramy i ogrodzenia. My zdecydowaliśmy się u nich na dwuskrzydłową bramę wjazdową https://www.xn--gaecki-4db.pl/automatyka...grodzenia/ Jesteśmy z bramy i całości ogrodzenia zadowoleni, jest solidne i dobrze wygląda.
