24.11.2021, 07:54
Nawet wczoraj byłam na lunchu w restauracji, która uwielbiam i doceniam za pyszną i zdrową kuchnię. Wybrałam się do restauracji Antresola https://www.antresola.eu/lunch w centrum Warszawy. Na lunch jak zawsze, oprócz pysznej zupy jarzynowej, były dwie opcje - wegetariańska i z mięsem, ja wzięłam pierś z kurczaka na musie szpinakowym, ryż z warzywami i kurkumą, danie boskie, przepyszne, naprawdę się najadłam i nabrałam sił do dalszej pracy
. Ceny mają przystępne, zwłaszcza jak na Warszawę, polecam.
. Ceny mają przystępne, zwłaszcza jak na Warszawę, polecam.
