15.11.2021, 21:03
Na pewno podczas budowy hal przemysłowej przyda wam się platforma nożycowa. Zastanawiacie się nad wynajmem takiego urządzenia? Myślę, że to dużo lepszy sposób niż kupno, które jest drogie. Wynajmując nie musicie się martwić o ewentualne usterki, gdyż wszystko zgłaszacie do właściciela. Pamiętajcie, że obowiązkowe jest posiadanie uprawnień na podnośnik nożycowy. Stanowczo zabronione jest podejmowanie się obsługi tych urządzeń osobom, które nie posiadają na to zezwoleń wydanych przez Urząd Dozoru Technicznego.
