04.11.2021, 17:52
No, a jakieś obrazy? Polecam reprodukcje francisco de goya , bo wyglądają naprawdę świetnie! Sam się za czymś rozglądam, bo do pełnej aranżacji brakuje mi kilku ciekawych pomysłów i myślę, że styl tego artysty i twórczość genialnie się wpasują.
