01.11.2021, 23:06
Ja się cieszę, że mieszkam jednak w dużym mieście, w Toruniu, bo jest tych gabinetów dentystycznych sporo i można wybrać coś, co spełni nasze oczekiwania. W moim przypadku jest to centrum stomatologii https://stomatologia.citomed.pl/ - mogę to miejsce polecić każdemu, opieka dentystyczna na najwyższym poziomie, obsługa także, a do tego miła atmosfera i - to może już mniej ważne, ale ja zwracam uwagę na takie rzeczy - bardzo ładnie urządzone wnętrza
