08.10.2021, 12:13
Jak już jesteśmy w temacie restauracji, to moim zdaniem, bardzo ciekawym miejscem w Warszawie jest Restauracja Akademia. Byłam tam już nieraz z moimi znajomymi i zawsze wychodzimy stamtąd bardzo zadowoleni. Mają przepyszne potrawy, a klimat, który tam panuje jest naprawdę bardzo przyjemny. Myślę że nie będziecie żałować, że wybraliście się właśnie tam
