25.09.2021, 01:11
Ja nie miałam przedłużania włosów, Nawet nie miałabym na czym
Po chorobie wypadło mi dużo włosów. Regeneują się jednak na razie póki co będę nosić perukę https://peruki-sklep.pl/peruki-radom/
Po chorobie wypadło mi dużo włosów. Regeneują się jednak na razie póki co będę nosić perukę https://peruki-sklep.pl/peruki-radom/
