06.08.2021, 07:23
No teraz to są to bardzo duże koszty, wiadomo że materiały budowlane poszły bardzo w górę z cenami i trzeba by było sobie wszystko znowu przeliczyć. Wiadomo, że ta decyzja musi być przemyślana, bo wpakować się w wielki kredyt to nie problem... No ale nie chce też straszyć, ja się budowałam i dałam radę. Polecam pomyśleć o ekologicznych rozwiązaniach przy budowie domu. Tak mogę polecić wam pompy ciepła. Zgłoście się do firmy Erco Łódź https://erco-lodz.pl/ po takie, również po wentylacje mechaniczną i klimatyzacje.
