Otrzymaliśmy 46% naszego celu ..

Przekaż dowolną kwotę na rozwój naszej społeczności Aby uzyskać więcej informacji Kliknij Tutaj!
Ocena wątku:
- 0 głosów - średnia: 0
- 1
- 2
- 3
- 4
- 5
|
Restauracja
|
Grupa: Użytkowniczka
Liczba postów: 84
Liczba wątków: 12
Dołączył: 24.09.2018
Reputacja:
1
Płeć: Kobieta
Jeśli chodzi o warszawę to polecam restaurację Akademia, świetne miejsce na zjedzenie obiadu. Ja w weekendy jak mam luz to wybieram się z mężem tam albo na kolację albo na obiad. To miejsce nas urzekło swoim klimatem, i bardzo dobrym jedzeniem. Nic dziwnego że miejsce jest odwiedzane przez turystów jak również przez Warszawiaków.
|
| Wiadomości w tym wątku |
RE: Restauracja - przez domi78 - 22.03.2019, 09:42
|
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości