21.07.2021, 17:55
U mnie pękła przednia szyba, jakiś kamień odbił się od drogi i w nią uderzył, a pajęczynka poszła. Maiłam małą nadzieję, że może da się to naprawić i pojechałam do firmy AGAT https://auto-szyby-swidnica.pl/montaz/ w Świdnicy. Tam zajmują się naprawami, sprzedają i montują szyby. Mojej naprawić się już nie dało, więc kupiłam nowa, właśnie od nich i oni mi ja zainstalowali. Wszystko w dobrej cenie, rzetelnie i w pełni profesjonalnie, polecam.
