19.07.2021, 15:10
Jak dla mnie nr 1 to Big Mama Thornton. Nie każdy wie, że późniejszy wielki przebój Presleya "Hound dog" to właśnie ona wykonywała wcześniej tylko na bluesowo
|
blues
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|
| Wiadomości w tym wątku |
|
RE: blues - przez Magda89 - 19.07.2021, 15:10
|