25.06.2021, 13:52
My zrezygnowaliśmy z telewizora, a posiadamy łózko, toaletkę oraz zasłony z welwetu na przeplotach. I nic więcej nie potrzebujemy. Cieszymy się, że zachowaliśmy minimalizm oraz jesteśmy z dala o technologii.
|
Jak urządzić sypialnię?
|
|
25.06.2021, 13:52
My zrezygnowaliśmy z telewizora, a posiadamy łózko, toaletkę oraz zasłony z welwetu na przeplotach. I nic więcej nie potrzebujemy. Cieszymy się, że zachowaliśmy minimalizm oraz jesteśmy z dala o technologii.
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|