Cześć,
Niedawno odziedziczyliśmy z mężem dom po jego babci, który niestety wymaga generalnego remontu. Chciałam sama zrobić projekt, ale przerosło mnie to, dlatego szukam pracowni architektonicznej, która mi pomoże. Pytałam znajomych w pracy i koleżanka poleciła mi pracownię architektoniczną Architetto, współpracowała z nimi przy urządzaniu mieszkania i projekt był naprawdę piękny. Ale chciałabym usłyszeć o nich coś więcej. Znacie tę pracownię ?
Niedawno odziedziczyliśmy z mężem dom po jego babci, który niestety wymaga generalnego remontu. Chciałam sama zrobić projekt, ale przerosło mnie to, dlatego szukam pracowni architektonicznej, która mi pomoże. Pytałam znajomych w pracy i koleżanka poleciła mi pracownię architektoniczną Architetto, współpracowała z nimi przy urządzaniu mieszkania i projekt był naprawdę piękny. Ale chciałabym usłyszeć o nich coś więcej. Znacie tę pracownię ?

