14.05.2021, 21:01
Oczywiście porządny wózek. Dla mnie najważniejsze było to, aby miał dobrą amortyzację, bo lubię pochodzić sobie po lasach. Tam się naprawdę odprężam. Mój wybór padł na Cavoe Axo, chociaż miałam obawy czy tak elegancki wózek na pewno sobie poradzi, a jednak daje radę i to z ogromną łatwością. Polecam
