24.03.2021, 15:22
U niemowlaków często zdarzają się biegunki i wymioty. Wówczas taki maluszek traci dużo wody, a także składników mineralnych. Warto być przygotowanym na takie sytuacje i mieć w zanadrzu elektrolity w saszetkach. Wiecie, chodzi mi o dokładnie coś https://www.acidolac.pl/produkty/dla-nie...bezsmakowy takiego. Przyszłym rodzicom polecam poczytać. To naprawdę przydatne informacje. Warto jeszcze wspomnieć, że sposób przygotowania jest bardzo prosty, a wszystko dokładnie opisane na powyższej stronie w sieci.

