20.03.2021, 20:52
Od roku jemy więcej jedzenia z restauracji niż wcześniej, a to dlatego, ze często bierzemy sobie posiłki na wynos i wspieramy lokalne biznesy
. Najczęściej zamawiamy z Pi'Stacja Bistro & Cafe w Sosnowcu https://www.pistacja-bistro.pl/o-nas . Na przestrzeni czasu jakość posiłków jakie serwują w ogóle się nie zmieniła, wciąż są tak samo smaczne, pożywne i świeże. Ceny też dalej mają dobre, co tylko zachęca, by jadać właśnie u nich, polecam.
. Najczęściej zamawiamy z Pi'Stacja Bistro & Cafe w Sosnowcu https://www.pistacja-bistro.pl/o-nas . Na przestrzeni czasu jakość posiłków jakie serwują w ogóle się nie zmieniła, wciąż są tak samo smaczne, pożywne i świeże. Ceny też dalej mają dobre, co tylko zachęca, by jadać właśnie u nich, polecam.
