19.03.2021, 18:00
A to do bram garażowych? My mamy dobrej jakości bramę garażową z wysokiej jakości automatyką, od firmy ABRAM II z Warszawy http://www.abram.waw.pl/pl/oferta/ . Wystarczy do nich napisać, czy zadzwonić i zaraz wam wszystko opiszą, powiedzą co i jak. Mamy od nich bramę na pilota, która działa niezawodnie, jest to też bardzo wygodne rozwiązanie, bo pyk i brama się otwiera, nie trzeba specjalnie wychodzić i nic robić. Wyszło to nas w dobrej cenie.
