18.03.2021, 20:57
Niedługo się zacznie, tak bardzo jak lubię wiosenną roślinność, tak nie cierpię komarów, chrząszczów, no wszystkich tych robaczków, które zawsze wpadają nam przez okna do domu. Moskitiera to faktycznie najlepsze rozwiązanie. My takie moskitiery zainstalowaliśmy jeszcze wczesną jesienią i super się sprawdziły, teraz to i wiosna nam nie straszna, hahaha. My korzystaliśmy z usług firmy PHU Cerchem https://www.xn--rolety-wrocaw-6hc.pl/oferta/moskitiery z Wrocławia, oni mają świetnej jakości produkty, z moskitierami nic złego się nie dzieje, nie porwały się, dobrze działają.
