22.02.2019, 22:03
No ja na siatkę się nie zdecydowałam, bo tanie to to nie jest, a całkowicie bezsensowne. Jak ktoś chce, to może ją przeskoczyć. Zmontowaliśmy porządny płot. To nie jedyne, co zmieniliśmy w ogrodzie. Pozwoliliśmy sobie na zakup tu http://e-markizy.pl/ rozsuwanego zadaszenia nad taras. Cena korzystna jak za tak świetną jakość i teraz nawet w deszczu możemy sobie posiedzieć.
