16.03.2021, 17:12
U nas wszystko było w porządku, aż gmina nie zaczęła robić jakieś modernizacje w pasie drogowym i w sieciach, jestem przekonana, że źle zrobili odwodnienie ulicy, bo pierwszy raz w życiu zalało nam piwnicę. Straty były naprawdę duże. Sami próbowaliśmy dochodzić o odszkodowanie, ale nic z tego, bez profesjonalnej pomocy byłoby bardzo ciężko. Skorzystaliśmy z usług firmy KOMPENSATA https://www.kompensata.com.pl/pozostale-...nkach.html z Rudy Śląskiej i dopiero oni pomogli nam wywalczyć należne nam odszkodowanie. Pracowali bardzo dobrze, są skuteczni, zdecydowanie polecam.
