07.03.2021, 21:47
nigdy chyba nie myślałam że będę zastanawiać się nad medycyna estetyczna miejsc intymnych, ale ostatnio moja znajoma opowiadała mi że się na to zgodziła po ciąży, uważa że było to bardzo dobrym rozwiązaniem dla niej, dzięki czemu sama czuję się z tym lepiej, nie jestem pewna z jakiej kliniki korzystała ale to chyba była ta https://derm-al.pl/pl/medycyna-estetyczn...plastyczna
