02.03.2021, 20:13
My chcieliśmy czyścić, ale uznaliśmy, że po co, skoro i tak zamierzaliśmy docieplić nasz dom, termoizolacja była wymagana, bo w domu było zimno, kiedyś nasz budynek był ocieplany wełną, ale to chyba nie działało. Termoizolację wykonała firma Rajkom Bud http://rajkombud.pl/ ze Zgorzelca. Oni profesjonalnie podeszli do zadania, mają kompleksowe usługi, wszystkim zajęli się rzetelnie, posiadają korzystne ceny, wykonali kawał dobrej roboty, polecam.
