19.02.2019, 01:34
Potwierdza licuem przy Bacha jest naprawdę na poziomie. Warto tutaj sie zapisac, dobre liceum to dobry start na studiach.
|
Jakie liceum w stolicy polecacie?
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|