13.02.2019, 18:21
Ja na swojej dziełce mam zwykłą siatkę otoczoną drzewkami iglastymi, które są już bardzo wysokie i odgradzają mnie od sąsiadów.
|
Ogrodzenie panelowe jakie sa najlepsze
|
|
« Starszy wątek | Nowszy wątek »
|