14.01.2021, 00:58
Ja u siebie w czasie remontu kominka wymieniłam cały wkład, gdzie wszystko mam od Defro Home https://www.defrohome.pl/ , co sobie chwalę, bo to porządny, polski produkt. Zastosowałam powietrzny model Intra XSM, gdzie mam przeszklenie z trzech stron. Wygląda to niesamowicie i nowocześnie, bo górny element kominka jakby lewituje nad paleniskiem, co dodatkowo potęgują czarne narożniki, osadzone głębiej w ścianie.
